OFERTA KURSÓW JĘZYKOWYCH 2016/2017

PROWADZIMY NABÓR CIĄGŁY NA KURSY JĘZYKA CHIŃSKIEGO -
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPYTAJ O AKTUALNĄ OFERTĘ!

W roku szkolnym 2016/2017 zajęcia z języka chińskiego będą odbywały się, w zależności od poziomu zaawansowania, w następujących grupach wiekowych:

• kursy dla dzieci z klas IV do VI – zajęcia dwa razy w tygodniu po jednej godzinie lekcyjnej, koszt uczestnictwa w zajęciach 600 zł (możliwość zapłaty w czterech ratach po 175 zł)
  • kursy dla młodzieży, studentów i osób pracujących – zajęcia dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne, koszt uczestnictwa w zajęciach 1200 zł (możliwość zapłaty w czterech ratach po 350 zł)
  • kursy dla osób zainteresowanych współpracą gospodarczą z Chinami – zajęcia dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne, koszt uczestnictwa w zajęciach 1500 zł (możliwość zapłaty w czterech ratach po 400 zł) – kurs będzie obejmował elementy chińskiej etykiety i zwyczajów, chińskiej kultury biznesu oraz kultury kulinarnej

Wszystkie zajęcia prowadzone będą w grupach do 12 osób.
Zajęcia odbywają się przez 30 tygodni.
Podczas zajęć słuchacze uczą się standardowego języka mandaryńskiego i znaków uproszczonych.

Szczegółowa oferta kursów do pobrania tutaj.

Zapraszamy na lekcję pokazową języka chińskiego. Więcej informacji tutaj.

Osoby zainteresowane podjęciem nauki języka chińskiego w roku szkolnym 2016/2017
zapraszamy do zapisów w siedzibie Confucius Classroom w Kolegium Jagiellońskim przy ul. Prostej 4 w Toruniu (wejście od Jęczmiennej 23, pokój nr B9, I piętro), które czynne jest:
poniedziałek: 8:00 - 13:00
środa: 12:00 - 17:00
czwartek: 10:00 - 17:00
soboty - po wcześniejszym umówieniu
W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
meilowego na adres e-mail: kontakt@instytutkonfucjusza.edu.pl
lub telefonicznego pod nr tel.: 605 203 333

Zastrzegamy, iż ilość miejsc w grupach jest ograniczona.